Poznaj nasze kamery 4K

Kamery sportowe YI to znakomity wybór dla każdego, kto chce nagrywać filmy w niesamowitej jakości obrazu. Poznaj bliżej nasze kamery 4K i 4K+ Wybierz dla siebie idealny model i rozpocznij swoją przygodę.

Kamera sportowa YI 4K Action Camera

699,00 

YI Action Camera 4K – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 155°
 • Dotykowy wyświetlacz 2,29″
 • Nagrywanie 4K w 30 kl/s
 • Elektroniczna stabilizacja obrazu
 • Mobilna aplikacja
 • Możliwość transmisji live na FB, YT i inne serwisy

Zaawansowana kamera sportowa 4K! Najnowszej generacji procesor Ambarella A9SE75,  Sensor Sony IMX377, 7 – warstwowy obiektyw i możliwość nagrywania 4k w 30 klatkach na sekundę. Jakość 4 X 1080P. Kamera Action Yi 4K wyznacza nowy wymiar jakości.

Menu kamery będzie w języku angielskim.

YI Action Camera 4K+ z obudową wodoodporną – kamera sportowa najwyższej jakości

1 099,00 

YI Action Camera 4k+ nowoczesna kamera sportowa – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 155°
 • Dotykowy wyświetlacz 2.19″
 • Nagrywanie w 4K przy 60 kl/s
 • Elektroniczna stabilizacja obrazu
 • Mobilna aplikacja
 • Możliwość transmisji live na FB, YT i inne serwisy
 • USB-C i możliwość podłączenia zewnętrznego mikrofonu

Przedstawiamy Kamerę YI Action 4K+ – pierwszą na Świecie kamera nagrywająca w 4K przy 60 klatkach na sekundę. Najnowszej generacji układ Ambarella H2, Sensor Sony IMX377, 7 – warstwowy obiektyw. Kamera Action Yi 4K+ to zaawansowane rozwiązania od dziś dostępne dla każdego.

Menu kamery jest w języku angielskim. W zestawie znajduje się obudowa wodoodporna.

Kamery sportowe 4K
ŚWIETNA JAKOŚĆ W PRZYSTĘPNEJ CENIE.

Kamery sportowe 4K firmy YI mogą nagrywać obraz w zupełnie nowej rozdzielczości 4K. Dzięki zastosowaniu obiektywu ze światłem f/2,8 Twoje nagrania będą wyglądały zawsze idealnie niezależnie od warunków oświetleniowych. Nagrywaj, rób zdjęcia w formacie RAW i podziel się ze światem swoją pasją. Przekraczaj granicę i uchwyć nawet najdrobniejsze szczegóły.

Najważniejsze cechy kamer 4K.

Rozdzielczość:

4K przy 30/60 kl./s i 1080p przy 120, 60, 30 kl./s

Obiektyw:

Szerokokątny 150/155 stopni ze światłem F 2.8 i elektroniczną korekcją aberracji

Format wideo:

H.264

Tryby wideo:

Slow motion, timelapse video, timelapse photo, burstphoto, transmisja LIVE*

Nagrywaj w 4K w 60 KL./S

Uwiecznij wyjątkowe chwile i zobacz, jak wygląda obraz w niesamowitej rozdzielczości 4K. Nasz kamera sportowa 4K może nagrywać obraz nawet w 60 kl./s, dlatego nawet przy dynamicznych scenach obraz pozostanie tak samo wyraźny.

Streamuj na NA ŻYWO, Dzięki kamerom 4k

Funkcja streamowania jest dostępna w kamerach YI 4K i YI 4K+ możesz udostępniać filmy na żywo do najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Nie trać czasu i podziel się swoimi przygodami z innymi.

Kamera sportowa 4K stworzona do sportu w każdym wydaniu.

Zamontuj kamerę na kasku, kierownicy lub na dłoni i rozpocznij nagrywanie. Elektroniczna stabilizacja obrazu z 3-osiowym żyroskopem i akcelerometrem powoduje, że obraz nigdy nie będzie poruszony. Wszystkie drgania są automatycznie kompresowane, a Ty możesz oglądać doskonałe ujęcia.

Dedykowana aplikacja
zwiększa możliwości Kamer 4k

Niezależnie od tego czy nagrywasz górski krajobraz, ekstremalny zjazd na rowerze czy bawiące się w ogrodzie dziecko szerokokątny obiektyw może zarejestrować więcej. Szerokokątny obiektyw dysponuje najwyższej klasy soczewkami, które wpływają na lepszą jakość obrazu. Sportowa kamera Full HD jest gotowa do działania zawsze i wszędzie.