YI Home Camera 2

499,00 

Najważniejsze cechy kamery YI Home 2

 • Kąt widzenia 130°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie ruchu
 • Możliwość zliczania osób w pomieszczeniu
 • Rozpoznawanie gestów
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Kamera YI Home 2 to idealny produkt do inteligentnego monitoringu domu, biura, magazynu lub wszystkiego na co chcesz mieć oko.
Kamera nagrywa w jakości Full HD 1080P dzięki czemu każdy detal zostanie uchwycony. Ultra szeroki kąt nagrywania – 130 stopni pozwoli na nagranie praktycznie każdego pomieszczenia.

YI Home Camera 2 idealnie sprawdzi się jako niania do dziecka, a to za sprawą nowej funkcjonalności jaką jest rozpoznawanie płaczu dziecka. Kamera posiada również detektor ruchu, dzięki czemu gdy tylko wykryje ruch natychmiast dostaniemy powiadomienie na telefon, nawet w kompletnej ciemności będziemy mogli sprawdzić co się dzieje. Umożliwia to funkcja trybu nocnego.

Dodatkowe akcesoria w zestawie taniej:
1
Karta Sandisk-ultra-32gb-98mbs
SanDisk Ultra microSD 32GB UHS-I U1 A1 98 MB/s
85,00  59,00 
1
YI Cloud - 515483
199,00  99,00 
1
Ładowarka sieciowa 3x USB (QC 3.0)
79,00  69,00 
1
Power bank 10 000 mAh (QC 3.0)
99,00  89,00 
1
Hub do ładowania 5x USB TITAN (QC 2.0) kolor biały
149,00  119,00 

Opis

Kamera do monitoringu YI Home 2
Twoje wsparcie przy zwierzaku

Nie raz zdarzyło Ci się zostawić zwierzaka samego w domu. Czy chodziło Ci po głowie, co on w danej chwili robi? Czy wszystko z nim w porządku? Czy coś nabroił, a może tęskni? Dzięki kamerom do monitoringu YI Home 2 już nigdy nie stracisz go z oczu. Nie ważne, gdzie będziesz, w każdej chwili sprawdzisz, co robi Twój pupil!

Monitoring YI Home 2
tylko najwyższa jakość

Monitoring online YI Home 2 wyposażony został w diody podczerwieni, które zapewniają najwyższą jakość obrazu w nocy. Dodatkowo kamery domowe YI Home 2 nagrywają obraz przy wykorzystaniu wysokiej jakości komponentów optycznych, co sprawia, że na nagranych materiałach dostrzeżesz nawet detale.

YI Home 2 z procesorem
lepszym niż wszystkie

Kamery do monitoringu online YI Home 2 pracują pod kontrolą układu Ambarella. Dzięki niemu przetwarzany obraz jest wysokiej jakości, a łączność kamery z siecią utrzymuje świetną prędkość, bez utraty pakietów. Wybierając monitoring YI wiesz, że korzystasz ze sprawdzonych rozwiązań!

Wykonanie z najlepszych
materiałów na rynku

Kamera YI Home 2 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają długą żywotność monitoringu. Dzięki bardzo dobremu wykonaniu, kamery YI prezentują się bardzo dobrze nie tylko w formie dyskretnego monitoringu, ale jako kamery pozwalające na biurowe wideorozmowy lub nadzór w miejscu pracy.

Wróć do nagrań
w dowolnej chwili

Kamery WiFi YI Home 2 dzięki możliwości montażu pamięci zewnętrznej i dedykowanej aplikacji pozwalają na przeglądanie nagranych materiałów w dowolnej chwili. Dzięki ciągłej łączności z siecią dostęp do kamery IP możliwy jest z dowolnego miejsca na świecie. Już nigdy nie pozostawisz swojego dobytku bez nadzoru!

Pilnuje, informuje, zapobiega
monitoring domu yi home 2

Dzieci to prawdziwy wulkan energii. Czasem jedna para oczu to za mało, by być w stanie na bieżąco reagować na to, co robią. Kamery domowe YI Home 2 pozwalają monitorować wybrane obszary i błyskawicznie powiadamiać o wybranym ruchu. Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, gdy dziecko pojawi się w miejscu, w którym nie powinno znaleźć się samo!

Dostęp do monitoringu
z każdego urządzenia

Monitoring online YI jest dostępny z każdego urządzenia. Dedykowana aplikacja YI Home może być zainstalowana zarówno na smartfonach pracujących pod kontrolą systemów iOS oraz Android, jak i komputerach z oprogramowaniem Windows lub MacOS. Korzystaj z kamer YI Home 2 tak, jak Ci wygodnie!

Wszystkie materiały
nagrane na kartę Micro SD

Kamery do monitoringu YI Home 2 nagrywają wszystkie materiały na kartę Micro SD. Dzięki temu bez najmniejszego problemu możesz pobrać nagrania przez aplikację mobilną lub też wyjąć kartę z kamery i błyskawicznie przenieść ważne treści na komputer lub inny nośnik danych. Koniec z utraconymi materiałami!