Kamera samochodowa YI Mini Dash Camera

249,00 

Kamera YI Mini Dash – najważniejsze cechy

  • Kąt widzenia 140°
  • Wyświetlacz 2″
  • Nagrywanie FullHD w 30 kl/s
  • Nagrywanie audio
  • Zapis na karcie MicroSD (do 64 GB)
  • Żyroskop (nagrywanie awaryjne)
  • Darmowa aplikacja na telefon (WiFi)

YI Mini Dash jest idealnym rozwiązaniem dla każdego kierowcy. Minimalistyczne wzornictwo urządzenia dopasowuje się do każdego pojazdu i powoduje, że kamera pozostaje niemal niewidoczna dla kierowcy.

Brak w magazynie

Kategoria: SKU: YCS.1B18

Opis

Wideorejestrator YI Mini Dash.
Kompaktowo i bezpiecznie.

Kamera samochodowa YI Mini Dash jest idealnym rozwiązaniem dla każdego kierowcy. Minimalistyczne wzornictwo dopasowuje się do pojazdu i powoduje, że kamera pozostaje niemal niewidoczna. Szerokokątny obiektyw obejmuje pełny zakres widzenia, dlatego nie musisz obawiać się, że coś umknie jego uwadze. System automatycznego wykrywania kolizji powoduje, że natychmiast masz pod ręką dowód, który może okazać się kluczowy do wyjaśnienia przyczyny wypadku. Ruszaj w trasę z wideorejestratorem YI Mini Dash i poczuj się bezpiecznie.

Kamera samochodowa Yi - mini dash
null

140° Obiektyw szerokokątny

null

Nagrywanie Full HD 1080p

null

Ekran LCD 2.0”

null

Detektor kolizji

Wideo-rejestrator samochodowy z pokazanym kątem widzenia

Wspiera Cię
obiektyw szerokokątny 140°

Szerokokątny obiektyw 140 stopni pokrywa pole widzenia dla trzech pasów ruchu. Jego konstrukcja redukuje martwe punkty kadru, dlatego masz pewność, że Twoje nagrania nie mają uciętego kadru. Obiektyw w kamerze samochodowej YI Mini Dash otrzymał filtr podczerwieni redukujący promienie UV i nadmierną ilość światła. Wszystkie nagrania w rozdzielczości Full HD są ostre i jeszcze bardziej realistyczne.

Jakość FullHD
oraz nagrywanie awaryjne

Wideorejestrator YI Mini Dash może nagrywać filmy w rozdzielczości 1080p i 30 kl./s. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o rejestrowaniu dynamicznych scen. Obiektyw jest w stanie uchwycić kolizję z najdrobniejszymi szczegółami. Dzięki zastosowaniu technologii żyroskop Twoja kamera do samochodu automatycznie zapisuje nagranie i udostępnia Ci je natychmiast po zdarzeniu. YI Mini Dash ma wbudowany 3-osiowy żyroskop, który zostaje automatycznie aktywowany w momencie kolizji. Wówczas automatycznie aktywowana zostanie funkcja awaryjnego nagrywania. Nawet gdy masz za mało miejsca na karcie pamięci lub nagrywasz w pętli, to materiał nie zostanie usunięty. Dowód z miejsca wypadku będzie gotowy do Twojej dyspozycji

wideorejestrator jazdy firmy mini dash
Kamera samochodowa Ultra Dash

Wyświetlacz 2.0″
i przyjazny interfejs

Kamera samochodowa YI Mini Dash dysponuje wyświetlaczem LCD o przekątnej 2 cali. Przyjazny interfejs został wyposażony w duże przyciski ułatwiające nawigację. W mgnieniu oka możesz przejrzeć nagrania, a także ustawić nagrywanie czy wykonywanie zdjęć. Obsługa YI Mini Dash nigdy nie była prostsza.

Dyskretny design
oraz łatwa instalacja

Kamera do auta YI Mini Dash może nagrywać filmy w rozdzielczości 1080p i 30 kl./s. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o rejestrowaniu dynamicznych scen. Obiektyw jest w stanie uchwycić kolizję z najdrobniejszymi szczegółami. Moduł WIFI wbudowany w kamerę samochodową działa na częstotliwości 2,4 GHz. Ściągnij dedykowaną aplikację i oglądaj filmy w czasie rzeczywistym, odtwarzaj nagrania, a także ściągaj je na swoje urządzenie bez żadnych zakłóceń i opóźnień.

kamera samochodowa